SAKÜDER’in 13.Yıl etkinlikleri sürüyor

SAKÜDER’in 13.Yıl etkinlikleri sürüyor

Haber : Kemal Gönüleri

Saküder Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneğimiz Kuruluşunun 13.Yılında İstanbul Büyükada Sanat Buluşması Resim, Seramik ve Çini sergisinin açılışı Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu‘nda 25 Ağustos Cumartesi saat 18.30‘da yapılacak.

SAKÜDER Başkanı Ali ESER ile İstanbul Şube Başkanı Ayşenur ÖZSANKUR birlikte yaptıkları yazılı açıklamada ; “Saküder Sanat ve Sanatkarlar Topluluğu Kültür Derneğimiz Kuruluşunun 13.Yılında İstanbul Büyükada Sanat Buluşmasının ikincisi Resim, Seramik ve Çini sergisinin açılışı Büyükada Adalar Kültür Derneği Sergi Salonunda yapılacaktır. Saküder’in İstanbul Büyükada da açılışını gerçekleştireceği bu ikinci sergide 20  sanatçımızın eserleri sergilenecektir. Sergi açılışımıza sanatçılarımız, üyelerimiz ve İstanbul’da yaşayan sanatsever dostlarımız davetlidir.” dediler..

Sergide eserleri yer alan sanatçılar :

Basri Erdem, Ali Ünal, Arzu Çetin, Aynur Akın, Aysel Tüfekçioğlu, Azita Mokhtari, Ebru Alkan, Faruk Kırlı, Hatice Altıparmak, İbrahim İnak, Kadir Özak, Kezban Anayurt, Mehtap Demirhan, Muzaffer K. Gençer, Nebiye Nermin Elmas, Nuran Say, Saniye Ülgüt, Sultan Göktepe, Zekhra Efe, Zerrin Yeşilova

Sergi 31 Ağustos‘a kadar Adalar Kültür Derneği Sergi Salonu‘nda ziyaret edilebilecek.

Serginin açılışından sonra artık klasik bir hale gelen Yemekli Gece ise Büyükada’da Bay Şükrü Mekanı‘nda gerçekleşecek.

*****

Önceki

25 Ağustos 2018 Günün Sergileri

Sonraki

Hüseyin Gülkaya Ahşap Model Gemi Sergisi

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar