NHC-GGROUP da artık BEZE GROUP ile çalışıyor

NHC-GGROUP da artık

BEZE GROUP ile çalışıyor

Haber : Kemal Gönüleri

  • Girişimci Genç İş Kadını Roza Gül Yurtiçi Ve Yurtdışındaki Tüm Girişimlerini NHC-GGROUP Çatısı Altında Birleştirdi
NHC – GGroup YK Başkanı Roza Gül

Hollanda’da doğan ve eğitimini tamamladıktan sonra bir süre global şirketlerde profesyonel olarak çalışan girişimci iş kadını Roza Gül 2018 yılında İstanbul’daki ilk yatırımını uluslararası standartlarda Fairmont Oteli’n de bulunduğu Quasar binasında NHC- İstanbul Clinic olarak hizmete açmıştı. Kısa süre sonra Türk ve yabancı dostlarının isteğiyle çalışmalarını; sağlık turizmi dışında ticari ve kıymetli gayrimenkul pazarlaması, ihracat, tedarik ve fonlama konularında danışmanlık yapmak üzere kurumsal bir yapıya kavuşturdu.

Bekir – Roza Gül

Girişimci genç iş kadını Roza Gül; turizm, konaklama sektöründeki başarılı çalışmalarını sürdüren eşi Bekir Gül’ün de tam desteğini alarak çalışmalarını İstanbul ve Amsterdam merkezli olarak sürdürüyor.

NHC – GGroup, sağlık turizmi başta grup şirketlerinde profesyonel ekibiyle son derece butik projelerle çalışmalarını sürdürüyor.

Roza Gül – Bengü Bilik

BEZE’den Yol Haritası…İletişim… Marka Yönetimi…

Kısa süre önce yurt içi – yurt dışı çalışmalarıyla doğru ve sağlıklı büyümek, bilinirliğini arttırmak , kurum içi ve kurum dışı çalışmalarında da başarılı olmak için deneyimli profesyonel Bengü Bilik ve BEZE Group ile çalışmaya başlayan NHC – GGroup YK Başkanı Roza Gül; “ İstanbul’dan Anadolu’ya, diğer Avrupa ülkelerine, İtalya, özellikle Körfez ülkelerine dönük projelerimizde yanımızda deneyim ve birikimiyle BEZE Group’un olması bize güç veriyor. BEZE’nin bu ülkelerde yıllardır sürdürdüğü danışmanlık yanında operasyonel tanıtım, iletişim, etkinlik yönetimi deneyimlerinden destek almaktan memnunuz” diyor.

*****

Önceki

Esin Mumcu, ölümsüzlüğün tarifi Resimdir

Sonraki

Paris’te bir padişah, İstanbul’da bir İmparatoriçe

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar