Mustafa Dolu “Emeğe Saygı” Ödülünü aldı

Mustafa Dolu “Emeğe Saygı” Ödülünü aldı

Fotoğraflar:Necati Mumay

  • Gazeteci Mustafa Dolu, İstanbul Sanat-Magazin ödülünü arkadaşımız Necati Mumay’ın elinden aldı…

İstanbul Sanat Magazin‘in kuruluşunun 5.Yıl kutlamaları ışığında ; düzenlenen 2017 “BAŞARIYA ALKIŞ – EMEĞE SAYGI” Ödülleri‘nden ; İstanbul Sanat-Magazin Jürisi tarafından EMEĞE SAYGI ödülü ile ödüllendirilen Gazeteci Mustafa DOLU’ya, ödülü Günaydın gazetesi çalışanlarının gecesinde arkadaşımız Necati MUMAY tarafından takdim edildi. Bostancı The Green Park Hotel‘de başarı ödülleri için düzenlenen törene Mustafa Dolu 30 Eylül’de yurt dışında olduğu için katılamamıştı.

Cağaloğlu’ndaki Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Lokalinde düzenlenen Günaydın Gazetesi çalışanlarının 16’ıncı buluşmasında salonda bulunan eski Günaydın’Mustafa Dolu, ödülünü alırken İstanbul Sanat-Magazin İmtiyaz Sahibi Kemal Gönüleri adına plaketi takdim eden arkadaşımız Necati Mumay’a kısa bir teşekkür konuşması yaptı ; “Ödül Gecesine Yurt dışında bulunduğum için katılamamıştım.. Bana layık görülen bu ödüle çok teşekkür ederim.”dedi.

*****

Önceki

Halk Ozanları Buluşması Görkemli Oldu

Sonraki

28 Kasım Salı Günün Sergileri

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Popüler Yazılar