K.Muzaffer Gençer’in “Onun Çizgileri” Trump AVM’de

K.Muzaffer Gençer’in “Onun Çizgileri”

Trump AVM’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • 1 Eylül 2019 Pazar günü açılacak olan K.Muzaffer Gençer’in “Onun Çizgileri” Resim Sergisi 30 Eylül‘e kadar TAG Trump Art Gallery Trump AVM B3 Katı’nda Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.
  • K.Muzaffer Gençer “Çizgilerle Resim Atölyesi”nde ; 7 Eylül Cumartesi günü saat:15.00 ile 21 Eylül Cumartesi günü Saat:15.00’de çocuk katılımcılara ÜCRETSİZ kurs verecek.

2018-2019 Sezonunu Fransa’da  Louvre Müzesi‘nde düzenlenen Art Shopping ile kapatan Değerli Şair – Ressam K.Muzaffer Gençer 2019-2020 sezonunu TAG Trump Art Gallery‘de düzenlenen sergisi ile açıyor.

TAG Trump Art Gallery , Küratörlüğünü Kenan Bahadır Derre‘nin üstlendiği K.Muzaffer Gençer‘in “Onun Çizgileri Resim Sergisi’ne 30 gün boyunca ev sahipliği yapacak.

Sergi  1 Eylül 2019 Pazar günü‘nden itibaren TAG Trump Art Gallery Trump AVM B3 Katı‘nda Sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Ressam K.Muzaffer Gençer sergisini ;

“Çizgilerimi seviyorum

Onlar Benim

Yaşamımın aynası

Mutluluğumun

Acılarımın anısı

Çizgilerimi seviyorum

Onlar benim

Hayat bilgimin

Tek kanıtı “

kendi şiiri ile tanıtıyor.

Sergi süresi içerisinde K.Muzaffer Gençer ayrıca ; sadece Çocukların katılacağı ve Küratörlüğünü Kenan Bahadır Derre‘nin yapacağı “Çizgilerle Resim Atölyesi”nde ; 7 Eylül Cumartesi günü saat:15.00 ile 21 Eylül Cumartesi günü Saat:15.00’de çocuk katılımcılara ÜCRETSİZ kurs verecek.

Kısıtlı sayıda çocuk katılımcı alınacak olan Atölye için müracaat telefonu : 0212 348 78 40

Ressam K.Muzaffer Gençer‘in “Onun Çizgileri Resim Sergisi 30 Eylül‘e kadar TAG Trump Art Gallery Trump AVM B3 Katı‘nda Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

TAG Trump Art Gallery

Trump AVM

Adres: Mecidiyeköy Yolu Caddesi No:12, Mecidiyeköy/Şişli

K.MUZAFFER GENÇER Kimdir?

İstanbul Nişantaşı’nda doğan sanatçı M. Ü. İşletme Fakültesini bitirip (2002-2006) YTÜ (İKGM) ve (2007-2011) İTÜ. (İTÜSEM) Resim Atölyelerinde eğitim programlarına devam etti. Banka emekli müdürlerindendir.

Paris’te 3 kişisel, 11 karma ( 5’i Art Shopping (Paris Carrousel du Louvre ve Côte d’Azur-Cannes) Fransa, Yunanistan, Hollanda, Bulgaristan, Almanya, İtalya olmak üzere yurtdışında toplam 28, yurt içinde de 200 den fazla sergi ve fuarlara katılmıştır.

Fovizm etkisi görülen ekspresyonist tarzdaki yapıtlarından bazıları ABD’de Sanatsal ürünlerin dizayn edildiği moda sektöründe kullanılmaktadır. Paris Anadolu Kültür Merkezi, SAKÜDER, RHMD ve Ressamlar Derneği üyesidir.

(2011-2016 tarihleri arası 6 yıl Ressamlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır).

İBB’ den Senin İstanbul’un Resim yarışması 3’üncülüğü olup, yayımlanmış 2 şiir kitabı vardır.

*****

Read Previous

31Ağustos2019 Cumartesi Günün Sergileri

Read Next

31Ağustos2019 Cumartesi Günün Konseri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: