ERGUVAN İSTANBUL 10.YIL

ERGUVAN İSTANBUL 10.YIL

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

Organizatörlüğünü ; Bir İstanbul Erguvan Gönüllüsü olan Hüseyin Emiroğlu‘nun yaptığı Geleneksel Erguvan İstanbul Sergisi’nin 10′ uncusu’nun açılışı yapıldı.

Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi Cumhuriyet Müzesi Sergi Salonu’nda ; kalabalık bir davetli grubunun ve sergiye katılan Sanatçıların katılımı ile açılışı yapılan , serginin açılış konuşmasını Hüseyin Emiroğlu yaptı.

Organizatör Hüseyin Emiroğlu , yaptığı açılış konuşmasında ; Erguvan İstanbul 10.Yıl Sergisini gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyduyduğunu vurgulayarak “Bu yıl Erguvan Sergimizin 10 ‘uncusunu gerçekleştirdik. Çok mutluyuz. Bu sene bir de konuk ağacımız var. Sakura.. Bu yıl ki sergimizi , Sakura’ları konuk ederek açıyoruz.” dedi.

Erguvan İstanbul 10.Yıl Karma Sergisi’nde ; Yağlı Boya tabloların yanı sıra, vitray, ebru, minyatür, keçe , heykel , minder ve fotograflardan oluşan eserler yer alıyor.

Erguvan İstanbul 10.Yıl Sergisi Marmara Üniversitesi Sultanahmet Yerleşkesi Cumhuriyet Müzesi Sergi Salonunda 2 Mayıs‘a kadar gezilebilecek.

 

Read Previous

“ATEŞ” Filmi Vizyonda

Read Next

KADINA ŞİDDET&ÇOCUK GELİNLER SERGİSİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: