Ece Mumay’ın başarıları sürüyor.

Ece Mumay’ın başarıları sürüyor.

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ece Mumay Harbiye Açıkhava’da Sibel Can’la sahneye çıktı

Geçen cumartesi günü Harbiye Açıkhava‘da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Sibel Can, İstanbul Sanat Magazin köşe yazarı gazeteci-yazar Necati Mumay‘ın torunu, Cengiz Mumay‘ın kızı genç şarkıcı Ece Mumay‘la birlikte sahnede ‘Vazgeç Gönül’ isimli şarkıyı seslendirdi.

Sibel Can, Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği Yaz konserleri kapsamında çıktığı Harbiye Açıkhava konserinde beş bin kişilik dinleyici kitlesine müzik dolu unutulmaz bir yaz gecesi yaşattı. Sesi, güzelliği ve zarafetiyle dinleyicilerini büyüleyen Sibel Can, sahneye aşağıdan yukarı çıkan bir asansörle gelerek, hoş bir sürpriz yaptı. Sezen Aksu’nun ‘Beni Yak Kendini Yak’ adlı şarkısına getirdiği harika yorumuyla konserine başlayan Sibel Can, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. Kendisini izleyenler arasında da yer alan modacı Nur Yerlitaş imzalı iki kostümle çıkan güzel sanatçı, gecenin sonuna kadar tüm şarkılarına eşlik eden müzik severlerle birlikte kendisi de keyiflendi. Sibel Can, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ve Süper Lig Hakemlerinin de tam kadro yer aldığı konserinde ‘Lale Devri’ adlı şarkısını onlara hediye ederek büyük alkış aldı.

*****

ECE MUMAY’ın YORUMU İLE ‘Vazgeç Gönül’

*****

GENÇ ŞARKICI ECE İLE SAHNEDE
Eylül ayında dinleyicileriyle buluşacak yeni çalışmasının altı şarkısının alt yapılarının tamamladığının müjdesini vererek, albümünde yer vereceği ‘Vazgeç Gönül’ adlı şarkıyı single olarak çıkartan ve yaklaşık 20 milyon ‘tık’ alan genç yorumcu Ece Mumay ile birlikte ilk kez okudu. Çocuklarının müzikle büyüdüğünü ifade eden Sibel Can, kızı Melisa’nın keşfederek Londra’dan kendisine yolladığı bu şarkının ilk yorumcusunu sahnesinde ağırlayarak, genç müzisyenlere destek olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

*****

Read Previous

“Balkonumda Kahve Keyfi” Sergisi Açıldı

Read Next

2 Ağustos 2017 GÜNÜN SERGİLERİ

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: