“BİR İSTANBUL MASALI” Akyol Art Center’de

“BİR İSTANBUL MASALI”

Akyol Art Center’de

Haber : Kemal Gönüleri

  • 5 Mart 2020 Perşembe günü açılacak olan “Bir İstanbul Masalı” Karma Sergisi 17 Mart’a kadar sanatseverler tarafından Akyol Art Center’de ziyaret edilebilecek.

Yöneticiliğini Ressam Ayla Akyol‘un yaptığı Akyol Art Center ev sahipliği yaptığı “BİR İSTANBUL MASALI” isimli Karma Sergi ile Sanatseverlere veda edecek.

Teşvikiye Şakayık Sokak Desen Apartmanı‘nın Kentsel Dönüşüm nedeniyle yıkılacak olması nedeniyle ; Ressam Ayla Akyol “Uzun yıllardan beri Galerimizin faaliyet gösterdiği mekanımız Desen Apartmanı Kentsel Dönüşüm nedeniyle maalesef yıkılıyor. Akyol Art Center’in değişik mekanlarda düzenleyeceği sergiler Sanatseverlerle buluşacak.” diyerek Sanatseverlere müjdeyi verdi.

Büyükelçi Sedef Yavuzalp’in eseri

5 Mart 2020 Perşembe günü Saat: 17.00‘de düzenlenen bir kokteyl ile açılışı yapılacak olan “BİR İSTANBUL MASALI” Karma Sergisinde Resim, Ebru, Çini, Seramik ve Fotograf eserlerinin yanı sıra “Mozaikizm”i geliştiren ve kendi özgün “mozaik esintisi” tekniğiyle eserler üreten Ressam Büyükelçi Sedef Yavuzalp‘in bir eseri de “Bir İstanbul Masalı” isimli Karma Sergi de Sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

“Bir İstanbul Masalı” Karma Sergi ; 17 Mart’a kadar sanatseverler tarafından Akyol Art Center‘de Pazar hariç diğer günlerde 14.00 ila 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

AAC – Akyol Art Center

Adres : Şakayık Sok. Desen Apt. No:17 D:1 Teşvikiye – İstanbul

*****

Read Previous

5 Mart 2020 Perşembe Günün Sergileri

Read Next

TGC’den Abdullah Turhan ve Suat Yalaz  için Başsağlığı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: