Ayla Akyol & “Deniz ve Mehtap” açıldı

Ressam Ayla Akyol‘un Şiirsel Sergilerinden ilki

Ayla Akyol & “Deniz ve Mehtap” açıldı

Haber : Kemal Gönüleri

  • Ressam Ayla Akyol‘un  “Deniz ve Mehtap…” İsimli Kişisel Resim Sergisi 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 17.00 de Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi‘nde açıldı.
  • Bu sergide Ressam Ayla Akyol 2018 yılında yapmış olduğu tablolarını sergiliyor.

Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi , Türk Sanat Dünyasının önde gelen isimlerinden Ressam Ayla Akyol‘un yaz sezonu için hazırladığı 2018 yılında yaptığı tablolardan oluşan iki şiirsel sergisinden ilki olan “Deniz ve Mehtap…” İsimli Kişisel Resim Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor.

Ressam Ayla Akyol‘un  rahmetli Tanju Okan‘ın ünlü “Hasret” şarkısının sözlerinden esinlenerek isimlendirilen “Deniz ve Mehtap…” İsimli Kişisel Resim Sergisi  21 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 17.00 de Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi‘nde düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Kokteylde Ayla Akyol‘u Yakın akrabalarının yanı sıra, ressam arkadaşları, dostları , Sanatseverler ve Medya mensupları yalnıuz bırakmadılar.

Ressam Ayla Akyol‘un “Deniz ve Mehtap…” İsimli Kişisel Sergisi 27 Temmuz‘a kadar Büyükada Adalar Kültür Derneği Sanat Galerisi‘nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

2018 yılının ilk yarısını resim yaparak geçiren Ressam Ayla Akyol her iki sergide de 2018 yılında yapmış olduğu tablolarını sergiliyor.

Ressam Ayla Akyol‘un İkinci sergisi, adından da anlaşılacağı üzere birinci sergisinin devamı niteliğinde olan, 6 Ağustos 2018 Pazartesi günü saat 17.00 de Büyükada Anadolu Kulübü‘nde açılacak olan “Sordular Seni… Neredesin?…” İsimli Kişisel Sergisi olacak.

*****

Facebook’ta yer alan diğer fotograflar için TIKLAYINIZ…

*****

*****

Read Previous

21 Temmuz 2018 “Seninle Başım Dertte” Müzikali

Read Next

22 Temmuz Pazar Günün Sergileri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: