UESYO’dan Bodrum’da Sanat Ziyafeti

UESYO’dan Bodrum’da Sanat Ziyafeti

Haber : Recai Oktan

Uygulamalı Endüstriyel Sanatlar Yüksek Okulu mezunu 44 sanatçı, Grafik, Seramik, Tekstil, Resim, Heykel ve Endüstriyel alanlarda yaptıkları çalışmaları 20 Ağustos 2018 pazartesi günü’nden itibaren Bodrumlu sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Suat Çavuşoğlu

Arkadaşları adına bilgi veren Suat Çavuşoğlu, İstanbul Sanat Magazin okurları için şu açıklamalarda bulundu: “Her arkadaşımızın ikişer eseri ile katılacağı sergi maratonumuz, 20 Ağustos pazartesi günü saat 19.30’da gerçekleşecek açılış kokteyli ile başlayacak. Bodrum merkezdeki Trafo Hakan Aykan Sanat Galerisi’ndeki birinci aşama, 26 Ağustos Pazar gününe dek izlenebilecek. Sergimizin ikinci ayağı yine Bodrum merkezdeki Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi’nde 27 Ağustos Pazartesi-2 Eylül Pazar günleri arasında, 10.00-20.00 saatleri arasında izlenebilecek. Sergimizi izleyecek olan Bodrumlu sanatseverlere şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi

20 Ağustos 2018 tarihinde Trafo Hakan Aykan Sanat Galerisi’nde açılacak olan Serginin Birinci kısımı 26 Ağustos günü sona ererken Serginin ikinci bölümü ise 27 Ağustos 2018-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi‘nde Sanatseverlerin izlenimine sunulacak.

*****

About Recai Oktan

Sülalede 8 kız torundan sonra ilk erkek torun olarak 04. 06. 1947 tarihinde Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini Adana'da (İnkilap İlkokulu, Tepebağ Ortaokulu, Adana Erkek Lisesi) tamamladı. Adana Demirspor ve Galatasaray taraftarıdır. Adana'da 2 süreli derginin (Başaranlar, Klas), 1 haftalık gazetenin (Hürsöz), 2 günlük gazetenin (Güney Ekstra, Klas) sahipliğini yaptı.3 evliliğinden 1 oğlu, 1 torunu var. 20 yaşında şekillendirdiği siyasi görüşü hiç değişmedi. 2000 yılında siyasi görüşü , taraftarı olduğu takımlar ve oğlu hariç her şeyi Adana'da bırakıp, gurbete çıktı . 2011 yılından beri Bodrum/Gümüşlük'te yaşıyor, kış mevsimini İstanbul'da, festivalleri Adana'da geçiriyor. Beyni ve kalbi Adana'dan asla kopmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.