TGC’nin Belediye Başkan ziyaretleri sürüyor

TGC’nin Belediye Başkan

ziyaretleri sürüyor

Haber: Necati MUMAY

  • Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan ile Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ziyaret edildi.
Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan, Vahap Munyar, Sibel Güneş ve Hakan Güldağ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, yeni dönem ziyaretlerini sürdürüyor. TGC Heyeti, Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan’ı ziyaret etti. 7 Ağustos 2019 Çarşamba günü yapılan ziyarette Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına Başkan Yardımcısı Vahap Munyar, Genel Sekreter Sibel Güneş ve Genel Sekreter Yardımcısı Hakan Güldağ yer aldı. Heyet görüşmede Cemiyetin faaliyetleriyle ilgili Başkan Ergün Turan’ı bilgilendirdi.
Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan ise Fatih ilçesinin İstanbul’un kalbi olduğunu verilen hizmetleri daha ileriye götürmek için birçok proje geliştirdiklerini vurguladı.

Görüşmede TGC’nin ziyaretinden duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Ergün Turan, yeni dönemde yapılacak çalışmalarla tarihi yarımada da önemli adımlar atılacağını vurguladı.

Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Turgay Olcayto, Sibel Güneş ve Niyazi Dalyancı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Yönetim Kurulu, yeni dönem ziyaretlerinden bir diğerini de Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı’nı ziyaret ederek yaptı. Ziyarette Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına Başkan Turgay Olcayto, Genel Sekreter Sibel Güneş, Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı yer aldı.
Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ziyaretten mutlu olduğunu belirterek yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi. TGC Başkanı Turgay Olcayto ise görüşmede “İnsani yaşam standartları açısından Kadıköy örnek bir ilçe. Kültürel alanda yaptığı etkinliklerle öncü rol üstleniyor” dedi.

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.