TGC Balotaj Kurulu’nun 2’nci toplantısı yapıldı

TGC Balotaj Kurulu’nun

2’nci toplantısı yapıldı

Haber : Necati MUMAY

Türkiye’nin en yaygın meslek örgütü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti‘nin 17-18 Nisan’da yapılan 46. Olağan Genel Kurulu’nda seçimle göreve gelen Balotaj Kurulu, Hilmi Hacaloğlu başkanlığında ikinci toplantısını gerçekleştirdi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nde yapılan toplantıya Türkiye Gazeteciler Cemiyeti adına Başkan Turgay Olcayto, Genel Sekreter Sibel Güneş ile Genel Sekreter Yardımcısı Niyazi Dalyancı katıldı.

Balotaj Kurulu üyeleri Hilmi Hacaloğlu, Ümran Avcı, Muammer Tuncer, Azize Şenbülbül, Gülay Oktar, Haşmet Levent Yavuz, Nuray Özger Karagöz, Serkan Ocak ve Serkut Bozkurt yer aldı. Serpil Özkaynak mazereti nedeniyle toplantıya katılamadı.

Toplantıda 41 yeni üyenin başvuruları görüşülerek kabul edildi.

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.