Hande Çetik ve Robert McDonald konseri bugün

Hande Çetik ve Robert

McDonald konseri bugün

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Hande Çetik ve Robert McDonald’ın  konseri İstanbul Saint Michel Lisesi Jeanne d’Arc Salonu’nda 28 Ekim 2019 Pazartesi günü Saat 19.00’da başlayacak.
Soprano Hande Çetik

Soprano Hande Çetik ve Amerikalı Piyanist Robert McDonald 2019-2020 dönemi Piyano ve Şan Konserlerinin ilkini 28 Ekim 2019 Pazartesi günü (bu akşam) İstanbul Saint Michel Lisesi Jeanne d’Arc Salonu‘nda gerçekleştiriyor.

Piyanist Robert McDonald

Müzisyenlerin Mozart, Bellini, Verdi, Schubert, Schumann, Strauss II, Lizst, Ravel, Delibes, Poulenc, Kodallı eserlerini seslendirecekleri konser Saat 19.00’da İstanbul Saint Michel Lisesi Jeanne d’Arc Salonu‘nda  başlayacak.

Soprano Hande Çetik ve Amerikalı Piyanist Robert McDonald ikilisinin ikinci konseri ise 5 Şubat 2020 tarihinde İzmir Olten Konserevi‘nde gerçekleşecek…

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.