Akyol Art Center’in sergisi: “Mutluluğun Resmi”

Akyol Art Center’in sergisi:

“Mutluluğun Resmi”

Haber ve Fotoğraflar: Necati MUMAY

  • Akyol Art Center’de açılan “Mutluluğun Resmi” başlıklı karma sergi izleyiciler tarafından beğenildi. Açılış kokteyli sırasında sanatçılara birer katılım belgesi verildi…
  • Sergi 21 Şubat‘a kadar Akyol Art Center’de Pazar günleri haricinde hergün  14.00 ila 19.00 saatleri arasında Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Teşvikiye’de faaliyet gösteren Akyol Art Center tarafından düzenlenen ‘Mutluluğun resmi’ isimli karma sergi sergisi kalabalık bir davetli sanatçı ve sanatseverin katıldığı kokteylle izlenime açıldı…

Sanatçılarla izleyicilerin birlikte anı fotoğrafı çektirdikleri açılış kokteylinde sanatçılara katılım belgeleri törenle verildi. Sergide eserleri yer alan sanatçıların adları şöyle: Asuman Türkkan, Ayda Ersoy, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül İlerigelen Özdemir, Betül Vural, Birsen Tüyen, Cahide Topaloğlu, Defne Etiz, Emine Seçkin, Emine Yılmaz, Fatma Boğ, Fehmi Bildik, Fergün Erkmen, Feriha Aldoğan, Fevziye Özmen, Figen Koylan, Fügen Ergüven, Gül Batmanoğlu Çetin, Gülçin Alpay, Harika Ören, Haydar Şendur Cankutan, Hülya Ataözden, Melehat Coşkun, Nazan Akpınar, Nazan Havuş, Nil Batmanoğlu Künbi, Nilüfer Batmanoğlu, Nur Ulubil,  Nurcan Orman, Perihan Bildik, Pervin Bülbül, Ruhşen Yıldız, Sabahat Bayar, Sedat Kumova, Selcan Odabaşı, Selma Tokdemir, Seval Gülün,Sevin Akış, Tuğrul Çalış, Tülay Aner Güzeldere ve Zerrin Çiğdem Aner.

Konuklar ile sanatseverler, galeri sahibi Ayla Akyol ve ekip arkadaşlarının yakın ilgisiyle karşılanıp ağırlandılar. Üç saat kadar süren açılış kokteylinde katılımcılara hitaben konuşan Ayla Akyol sanatçıları kutladı. Sergi 21 Şubat tarihine kadar (Pazar günleri haricinde) 14.00 ila 19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Adres: Akyol Art Center, Şakayık Sokak Desen Apt. No:17 D:1 Teşvikiye-İstanbul…

*****

Facebook’ta yer alan Tüm Fotografları görmek için TIKLAYINIZ…

*****

*****

About Necati Mumay

Siirt'te doğan Naceti Mumay; Siirt ESE mezunu. Gazeteciliğe 1963 yılında yerel medyada başladı., 1986’de ulusal medyaya geçiş yaparak Türk Haberler Ajansı (THA), Günaydın, Milliyet, Cumhuriyet, Sabah ve Akşam gazetelerinde çalıştı. İki oğlu ve bir torunu da gazeteci olan Mumay, halen İstanbul Sanat Magazin, İstanbul Flaş, Vatan, Son Söz gazetesi, Pervin Özen Art ve Magazin Duayeni haber sitesi gibi yayın organlarına kültür sanat haberleri yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.