“Önce Kızkardeşlik Sonra İş” dediler

“Önce Kızkardeşlik Sonra İş” dediler

Haber: Erol Ünal

  • Arya Bodrum Shopping Fest’te Kadınlar “ Önce Kızkardeşlik Sonra İş” dedi

Geçtiğimiz günlerde “Arya Kadın Yatırım Platformu” tarafından Bodrum’da gerçekleştirilen etkinlik Casa Hermanas Otel ev sahipliğinde 10 Ağustos‘ta 17:00-21:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Temmuz ayında Bodrum Casa Hermanas Otel’de 32 kadın girişimci çantadan takıya, lokmadan seramiğe kadar el emeği birbirinden çeşitli ürünler sergilenmişti. Festivalde girişimciler 4 saat içinde toplam yaklaşık 37.000 TL’lik satış gerçekleştirmişti.

Emine Erdem, Esra Moreno, Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Meltem Kurtsan, Devrim Erol

10 Ağustos’ta yapılacak etkinlikte; Nunus Bodrum, Cam Vitray, Yamu Design, Ala Atolye, Maşuk Kaşık, Nimf Bodrum, Bodrum Markaları, Miss Locma, Babun Çocuk Kitapçısı, Cocoas Chocolat Istanbul, D’inuit, Las Chulas, Tukutukum, Tina Jewelery, Murat Arslan Seramik ve Hecha standları yer alacak.

Dilara Koçak

KAGİDER’DEN KIZKARDEŞLİĞE DESTEK

Katılımcılar arasında iyi yaşam ve beslenme uzmanı Diyetisyen Dilara Koçak, Güral Seramik Yönetim Kurulu Üyesi Sevim Güral, Belma Satır ve Kagider üyesi birçok başarılı iş kadını da Temmuz ayında yapılan “Arya Shopping Fest”e katılarak kadın girişimcilerden alışveriş yapıp ve kızkardeşliğe destek vermişlerdi.

Emine Erdem, Meltem Kurtsan, Ahu Büyükkuşoğlu Serter, Dilara Koçak, Belma Satır,              Sevim Güral, Şule Yüksel, Devrim Erol

Son etkinlikte stand açan Atölye Luvi’nin kurucusu girişimci İlkin Tanacı “Benim ilk etkinlik deneyimimdi. Genelde mimari alanlara büyük çaplı vitray çalışmaları yapıp montajına gittiğim için atölyemden, farklı bir ortamda bulunma şansım oldu. Hareketli, bol insanın olduğu keyifli bir festival oldu benim için. Casa Hermanas’ın atmosferinde olmak çok güzeldi. Aryawomen’a tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.” diyerek etkinlikten mutlu ayrıldığını belirtti

*****

About Erol Ünal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.