16 Şubat Cuma İDSO & Sevgililer Günü

16 Şubat 2018 Cuma 

İDSO’dan “Sevgililer Günü” Özel Konseri

Haber : Kemal Gönüleri.

  • İDSO Denizbank “Sevgililer Günü” Konseri’nde TRT İstanbul Radyosu Hafif Müzik ve Caz Orkestrası ile duygu dolu bir akşam yaşanacak.
Şef Kamil Özler

İDSO DenizBank Konserleri İstanbulluları klasik müzikle buluşturmaya devam ediyor. Her Cuma akşamı İstanbul’un çeşitli salonlarında müzikseverlere klasik müzik ziyafeti sunan İDSO, “Sevgililer Günü” Konseri‘nde 16 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ;

Şef Murat Cem Orhan

Kamil Özler & Murat Cem Orhan yönetiminde solist Evrim Özşuca (Vokal ) ve TRT İstanbul Radyosu Hafif Müzik ve Caz Orkestrası’na eşlik edecek.

Vokalist_Evrim Özşuca

Konserde; Tango’dan Caz Müziğine, Klasik Müzikten Modern Müziğe Seçme Eserler tüm müzikseverlerle buluşacak. Ayrıca Pyotr İlyiç Çaykovski’nin “Fındıkkıran Bale Süiti – Çiçeklerin Valsi Op. 71A” ve “Romeo ile Juliet Fantezi Uvertür” eserleri icra edilecek.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Müdürü Sezai Kocabıyık; “ Sevgililer Günü Konserinde çiftleri duygu dolu bir müzik ziyafetinin beklediğini ve tüm müzikseverleri 16 Şubat Cuma akşamı Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek İDSO DenizBank konserinde görmek istiyoruz” diyor.

PROGRAM :

  • Tango’dan Caz Müziğine, Klasik Müzikten Modern Müziğe Seçme Eserler
  • Pyotr İlyiç Çaykovski “Fındıkkıran Bale Süiti – Çiçeklerin Valsi Op. 71A”
  • Pyotr İlyiç Çaykovski “Romeo ile Juliet Fantezi Uvertür”

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.