12TemmuzPerşembe Festivalde Bugün

12 Temmuz 2018 Perşembe

Caz Festivalinde Bugün

Haber : Kemal Gönüleri

Beşiktaş / İ S T A N B U L

Parisien-Peirani-Schaerer-Wollny ‘Out of Land’

Emile Parisien: Saksofon , Vincent Peirani: Akordeon , Andreas Schaerer: Vokal, Michael Wollny: Piyano

Avrupa cazının en karizmatik dörtlülerinden Parisien/Peirani/Schaerer/Wollny, sadece kendi sınırlarını değil enstrümanlarının da sınırlarını zorlamayı seven bir topluluk. Parlak kariyerlerini bu ortak projeyle pekiştiren İsviçreli vokal Andreas Schaerer, Alman piyanist Michael Wollny, Fransız akordiyoncu Vincent Peirani ve Fransız saksofoncu Emilie Parisien, bu birlikteliği geçtiğimiz yıl Out of Land albümüyle taçlandırdı. Topluluğun Zorlu PSM Drama Sahnesi’nde gerçekleştireceği hayli karakteristik performans, dinleyenin ayaklarını yerden keserek açılan ve epik bir kapanışla sonlanan bu albümün hazinelerini keşfe çağırıyor. Proje gruplarının doğası gereği, tekrarına belki de bir daha rastlamayacağınız bu ender buluşma kesinlikle izlemeye değer!

Zorlu PSM – Turkcell Platinum Sahnesi, – Saat:20.00

Adres : Zorlu Center Beşiktaş

Biletix – Bilet Fiatları

1. Kategori – 100.00 TL

2. Kategori – 67.50 TL

*****

Caro Emerald

“Festivalin bu gecesinde Zorlu PSM Ana Tiyatro’yu Caro Emerald ışıltısı saracak. “Back It Up” ve “A Night Like This” gibi hit’leriyle 2009’dan bu yana müzik dağarcığımızın enerjisi en yüksek seslerinden Caro Emerald’ı sahnede izlemenin heyecanı tartışılmaz. Kısa sürede günümüz cazının fenomenlerinden birine dönüşen, 2017’de yayımladığı Emerald Islands ve hemen ardından gelen Metropole Orchestra işbirliği MO x Caro Emerald EP’leri ile gönülleri bir kez daha fetheden, electro swing’in kraliçesi soluksuz bir geceyle festival sahnesine adını yazdıracak.

Emprovize adımlarla süslediği vokalinin yanı sıra, sahne stiliyle de sofistike ve zamansız bir ikona dönüşme yolunda emin adımlarla ilerleyen Caro Emerald’ın büyüsüne kapılmamak imkansız.”

Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi, , – Saat:21.45

Sdres : Zorlu Center Beşiktaş

Biletix – Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 165.00 TL

2. Kategori – 133.50 TL

3. Kategori – 100.00 TL

4. Kategori – 83.50 TL

Öğrenci – 67.50 TL

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.