TGC Basın Müzesi’nde “Sanat Rüzgarları” esiyor

TGC Basın Müzesi’nde

“Sanat Rüzgarları” esiyor

Haber : Kemal Gönüleri

Fotograflar : Yıldıray Erova – Kamuran Özdemir

  • 8 Mart 2019 Cuma günü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde açılan Wind’s Art Exhibition – Sanat Rüzgarları sergisi 28 Mart akşamına kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Kamuran Özdemir’in Organizasyonunu ve Küratörlüğünü üstlendiği Wind’s Art Exhibition – Sanat Rüzgarları sergisi 8 Mart 2019 Cuma günü Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde düzenlenen bir kokteyl ile açıldı.

Filistin asıllı Dubaili Kadın ressam Hadeel Al Alami , Zuzu (Zuhal Naccar) ve Kamuran Özdemir‘in eserlerinin yer aldığı serginin açılışına katılan 351 Dernek adına Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu Başkanı Gazeteci Recep Erdoğan ve Yardımcısı Osman Bey ;Filistin asıllı Dubaili Kadın ressam Hadeel Al Alami’ye , Zuzu (Zuhal Naccar)’ya ve Kamuran Özdemir‘e ; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir ödül takdim ettiler.

Wind’s Art Exhibition – Sanat Rüzgarları sergisinin açılış kokyteylinde başta 351 Dernek adına Rumeli Balkan Güç Birliği Platformu Başkanı Gazeteci Recep Erdoğan ve Yardımcısı Osman Bey olmak üzere Cem TV, Rumeli TV gibi Televizyon kuruluşlarının yanı sıra, Sergide eserleri yer alan Sanatçılar , Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu Başkanı Şair-Yazar Ses Sanatçısı Akın Ok , Fotograf Sanatçısı Yıldıray Erova ve Sanatseverler hazır bulundular.

Wind’s Art Exhibition – Sanat Rüzgarları Sergisi‘nde eserleri yer alan Filistinli asıllı Ressam Hadeel Al Alami‘nin birbirinden ilginç eserleri Sanatseverler tarafından çok beğenildi.

Wind’s Art Exhibition – Sanat Rüzgarları Sergisi; 28 Mart akşamına kadar Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi‘nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi

Adres : Divan Yolu Caddesi No:84 Çemberlitaş/İstanbul

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.