Saküder Sanat Akademisi açılıyor.

Saküder Sanat Akademisi açılıyor.

Haber : Kemal Gönüleri

  • SAKÜDER,1 Temmuz’dan itibaren Saküder Sanat Akademisi, Sanat Galerisi olarak yeni mekanına kavuşuyor.
  • Ankara, Kavaklıdere, Bestekar Caddesi Özgür Apt. No:28 Da:11 adresinde faaliyete başlıyor.
Başkan Ali Eser- İstanbul Temsilcisi Ayşenur Özsankur

Saküder Derneği büyük hayalini gerçekleştiriyor. Saküder Sanat Akademisi, Sanat Galerisi’ni üyelerinin ve Sanat Dünyasının hizmetine sunuyor. Saküder Sanat Akademisi, Sanat Galerisi olan sanat merkezinde ; sanat galerisi hizmeti, güzel sanatlar fakültesine öğrenci yetiştirme kursları, yetişkinler için atölye çalışmaları, paneller, konferanslar ve haftalık sanat sohbetleri gibi hizmetler verileceği açıklandı.

Saküder Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eser , Sosyal Medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada Türk Sanat Dünyasına ve Saküder Derneği üyelerine müjdeyi verdi.

Saküder Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eser yazılı açıklamasında “Tüm Sanat Dostlarımıza Günaydın, Güne müjdeli haberle başlayalım dedik! 13 yıldır hayalini kurduğumuz şey Saküder’in bir sanat galerisinin olmasıydı ve beklenen gün geldi ! 1 Temmuz’dan itibaren Saküder Sanat Akademisi olarak yeni mekanımıza kavuşuyoruz. 15 Eylül’den itibaren de Saküder Sanat Akademisi olan sanat merkezimizde faaliyetlerimiz; sanat galerisi hizmeti, güzel sanatlar fakültesine öğrenci yetiştirme kursları, yetişkinler için atölye çalışmaları, paneller, konferanslar ve haftalık sanat sohbetleri vs hizmetlerimiz olacaktır. Bu müjdeli haberimiz tüm Saküder’li üyelerimize ve sanat dostlarımıza hayırlı olsun.. Bundan sonraki hedefimiz İstanbul’da Nişantaşı’nda Saküder Sanat Galerisi’ni hayata geçirmektir.” dedi.

İstanbul Sanat Magazin ailesi olarak bizde Saküder‘i bu güzel girişiminden dolayı kutluyor, sonsuz başarılar diliyoruz.

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.