Nur Ulubil & “Rüya Şehir : İstanbul”

Nur Ulubil & “Rüya Şehir : İstanbul”

Haber ve Fotograflar : Kemal Gönüleri

  • Dt. Nur Ulubil‘in “Rüya Kenti , İstanbul” isimli 23.Kişisel Resim Sergisi 4 Eylül 2018 Salı günü açıldı.
  • Sergi , 21 Eylül 2018 Cuma akşamına kadar Galeri İdil’de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

İstanbul Ressamı olarak ün yapan, Sanat Dünyasının önde gelen isimlerinden Ressam ve Heykeltraş Dt. Nur Ulubil‘in, son dönem çalışmalarınında yer aldığı “Rüya Kenti , İstanbul” isimli 23.Kişisel Resim Sergisi ; İstanbul Nişantaşı Galeri İdil’de 4 Eylül 2018 Salı günü  davetlilerin ve Sanatseverin katıldığı bir kokteyl ile açıldı.

Oldukça kalabalık bir davetli topluluğun katıldığı serginin açılışında Dt. Nur Ulubil‘in yakın akrabalarının yanı sıra Ressam arkadaşları, davetliler , sanatseverler ve medya mensupları hazır bulundular.

Kokteyle katılanların içerisinde Ayla Akyol, Güzel Sanatlar Birliği Resim Derneği Başkanı Nazan Akpınar , Nihal Güres, Bensen Ünlüoğlu, Sinema Oyuncusu Tülin Erkmen, Nebahat Şimşek, Feyza Zeybek, Yeni Ana Dergisi Sahibi Şaheste Günday, Alev Tersayan ,Aynur Nusin Sipkati, Bilgisayar yazılım ustası İsmail Erce, Yıldıray Erova, Aysema Gündeş, Figen Açıkel, Aysel Tüfekçioğlu, maxsihaber.com sahibi Aykut Altındağ, Deniz Tokgöz, K.Muzaffer Gençer ve Neval Büyükavşar gibi Sanat Dünyasının önde gelen isimlerinin konuklar arasında oldukları görüldü.

Gerek Galeri İdil‘in şık sahibesi İdil Hanım ve Ressam Dt.Nur Ulubil davetlilerle birebir ilgilendikleri bol bol anı fotografı çektirdikleri gözlendi.

Samimi bir hava içerisinde geçen açılış kokteylinin müzikleri ise saksafonu ile Ülkü Moral tarafından yapıldı. Ülkü Moral kalabaklıktan dolayı sıcaktan bunalan davetlileri yaptığı canlı müzik performansı ile oldukça serinletirken, davetlilerde kendisi ile bol bol fotograf çektirdiler.

Ressam ve Heykeltraş Dt. Nur Ulubil‘in 50 eserinin sergilendiği “Rüya Kenti , İstanbul” isimli 23. Kişisel Resim Sergisi ; 21 Eylül 2018 Cuma akşamına kadar Galeri İdil‘de Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Galeri İdil , Nişantaşı Vali Konağı Caddesi No:42 Nişantaşı/İstanbul

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.