K. Muzaffer Gençer Venedik Karnavalı’nda

K. Muzaffer Gençer’in Tabloları

Venedik Karnavalı’nda

Haber : Kemal Gönüleri

  • Venedik Karnavalı Bu yıl 22 Şubat – 01 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlendi.
  • Her yıl düzenlenen Venedik Karnavalı’nda Ressam K. Muzaffer Gençer’in ekspresyonist tarzdaki yapıtları yer aldı.

Yurt dışında eserleri sergilenen Sanatçılarımızın önde gelen isimlerinden biri olan Ressam K.Muzaffer Gençer‘in Tabloları Venedik Karnavalı‘nda sergilendi.

Her yıl düzenlenen Venedik Karnavalı’nda Ressam K. Muzaffer Gençer‘in ekspresyonist tarzdaki yapıtları yer aldı.

Festival kapsamında Asmar Narimanbekova organizatörlüğünde gerçekleştirilen Uluslararası Sergi, Art Studio Loreta Larkina‘da 22 Şubat – 01 Mart 2019 tarihleri arasında sanatseverler ile buluştu.

Sanatseverler tarafından eserleri çok beğenilen Ressam K. Muzaffer Gençer , Yurt Dışı başarılarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

K.MUZAFFER GENÇER Kimdir?

İstanbul Nişantaşı’nda doğan sanatçı M. Ü. İşletme Fakültesini bitirip (2002-2006) YTÜ (İKGM) ve (2007-2011) İTÜ. (İTÜSEM) Resim Atölyelerinde eğitim programlarına devam etti. Banka emekli müdürlerindendir. Yurt dışında 3’ü kişisel, 4’ü Art Shopping Carrousel du Louvre ve Côte d’Azur-Cannes olmak üzere Fransa, Yunanistan, Hollanda, Bulgaristan, Almanya, İtalya’ da 26, yurt içinde yurt dışında toplam 200 den fazla sergiye katılan Gençer, Paris Anadolu Kültür Merkezi, SAKÜDER ve Ressamlar Derneği üyesidir.(2011-2016 tarihleri arası 6 yıl Ressamlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır). İBB’ den Senin İstanbul’un Resim yarışması 3. lüğü olup, yayımlanmış 2 şiir kitabı vardır.

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.