İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri Gecesi

İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri Gecesi

Haber : Kemal Gönüleri

  • İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Onursal Ödülleri 26 Nisan’da Sahiplerini buluyor.
  • Gecenin tüm geliri “Çorbada Tuzun Olsun Derneği”ne bağışlanacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 2.’ncisi düzenlenen “İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri”, 26 Nisan Perşembe akşamı düzenlenecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Kıvanç Tatlıtuğ, Tolga Çevik, Engin Altan Düzyatan, Ferhan Şensoy, Müjdat Gezen, Deniz Seki, Şebnem Bozoklu, Aybüke Pusat, Derya Şensoy ve Yeliz Kuvancı gibi isimlerin katılım sağlayacağı gecenin tüm geliri “Çorbada Tuzun Olsun Derneği”ne bağışlanacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Kariyer Kulübü tarafından “Çorbada Tuzun Olsun Derneği” yararına bu yıl 2.’ncisi düzenlenen “İKÜ Kariyer Onursal Ödülleri”, 26 Nisan 2018 Perşembe günü düzenlenecek ödül töreninde sahipleriyle buluşacak. İKÜ öğrencilerinin oylarıyla seçilen birbirinden ünlü isimlerin katılım sağlayacağı gecenin tüm geliri “Çorbada Tuzun Olsun Derneği”ne bağışlanacak.

Geçtiğimiz yıl Beren Saat, Merve Boloğur, İlker Kaleli, Kenan Doğulu ve Güliz Ayla gibi isimlerin ödüllendirildiği; bu yıl da “Yılın En Beğenilen Kadın/Erkek Sinema Oyuncusu, Yılın En Beğenilen Kadın/Erkek Dizi Oyuncusu, Yılın En Beğenilen Çocuk Oyuncu, Yılın En Beğenilen Kadın/Erkek Şarkıcısı” gibi birçok kategoride oylama yapılacak. Ödüller sahiplerini bulacak.

TARİH: 26 Nisan 2018 – Perşembe – SAAT: 20.00

YER: İKÜ-Ataköy Yerleşkesi (Airport AVM Yanı)

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.