“Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi

“Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi

Haber : Kemal Gönüleri

  • “Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi ,10 Mart 2018 Cumartesi günü Saat:17.00’de Türk-Çin Kültür Derneği’nde açılıyor.
  • Sergi , 10 Nisan‘a kadar Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.
  • Serginin , Organizatörlüğünü Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu’nun Yöneticisi Akın Ok’un yapıyor.

Organizatörlüğünü Yeryüzü Sanatçıları Topluluğu‘nun Yöneticisi Akın Ok‘un yaptığı “Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi Türk-Çin Kültür Derneği‘nde açılıyor.

Açılış konuşmasını Hayati Asılyazıcı‘nın yapacağı “Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi’nin kokteyli 10 Mart 2018 Cumartesi günü Saat:17.00‘de Türk-Çin Kültür Derneği‘nde yapılacak.

Serginin Organizatörü Akın Ok yaptığı yazılı açıklama da “Ülkemizin zor günlerinde sanatı üretmek ve sanatçı ışığı olmak Bu da erdemli,görkemli bir yaşam notasıdır! Başta, Türk Çin Kültür Derneği olmak üzere sergiye yürek katan O insanlık rotasını çoğaltan ustalara, dostlarıma,arkadaşlarıma, Saygı ve sevgilerimle… Bu davet bizim Çin çayı seremonisini kaçırmayın! 10 Mart Cumartesi Saat:17:00 Türk Çin Kültür Derneği içinde , Hem değerli sanat ışığını hem de sanatçı emeğini paylaşacağız. Yaşadığımız zor günlerde dayanışma içinde olmak mutluluksa ; O umudun can suyu olan yürekli sanatçılara alkış yağsın.. İçtenliklerimle.. “ dedi.

“Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi‘nde eserleri yer alan Sanatçıların isimleri şöyledir :

Akın Ok, Ali Aliyev, Ayla Akyol, Aynur Yıldırım, Ayşegül Bayraktar, Azniv Çoban, Erkan Özbey, Fehmi Bildik, Gerenimo, Gülay Seba, Havva Üstünbağ, İbrahim Akıncı, Meryem Kılınç, Meryem Kızılyer Pırlak, Mihriban Serap Demirağ,  Mükerrem Turhan, Nihal Güres, Nur Ulubil, Süleyman Saim Tekcan, Şükran Yangın Üst, Turhan Bal, Tülay Tombul, Yücel Dönmez.

“Aşka Boyanan Eller” Karma Sergisi , 10 Nisan‘a kadar Türk-Çin Kültür Derneği‘nde Sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Adres : Ergenekon mah. Papa Roncalli Sokak No:84 Harbiye/İstanbul

*****

About Kemal Gönüleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.